Wydział Mechaniczno - Energetyczny PWr

Forum Studentów W-9

Forum Wydział Mechaniczno - Energetyczny PWr Strona Główna -> Café -> Studia na 100% z organizacją studencką AIESEC
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 
Studia na 100% z organizacją studencką AIESEC
PostWysłany: Śro 17:57, 13 Paź 2010
AIESEC

 
Dołączył: 13 Paź 2010
Posty: 1
Przeczytał: 0 tematów


Płeć: Mężczyzna

Już od października we Wrocławiu po raz kolejny AIESEC Week – cykl spotkań przedstawiających międzynarodową organizację studencką AIESEC działającą przy Politechnice Wrocławskiej. Dołącz do 50 000 aktywnych studentów na całym świecie. Więcej informacji znajdziesz na pwr.aiesec.pl.


Dopiero zaczynasz studia? Albo już studiujesz i wiesz, że chciałbyś robić coś jeszcze. Lubisz nowe wyzwania, chcesz poznać nowych ludzi z całego świata? A może myślisz już o swojej karierze i chcesz zdobyć niezbędne doświadczenie zawodowe? Sprawdź, kiedy na Twojej uczelni są nasze stoiska oraz spotkanie informacyjne i przyjdź. Członkowie naszej organizacji z chęcią odpowiedzą na Twoje pytania, przedstawią dokładniej działalność AIESEC, w tym możliwości zaangażowania w projekty.
Na stronie pwr.aiesec.pl znajdziesz dokładne daty i miejsca, w których odbędzie się AIESEC WEEK, adres AIESEC przy Politechnice Wrocławskiej oraz informacje o możliwości zaangażowania w projekty lokalne.
Co daje AIESEC?
W AIESEC nauczyłam się tak wiele, że trudno to wyrazić w kilku zdaniach. Najważniejsze? odpowiedzialności, systematyczności, planowania, odwagi w kontaktach biznesowych, dążenia do wyznaczonego celu i pracy w grupie. Nie straszne są mi już rozmowy kwalifikacyjne, nie boję się o to, co i jak będę robić w przyszłości. Poznałam swoje słabe i mocne strony, wiem, w którym zmierzam kierunku i jaki ma być tego finał. – opowiada Ewelina, jedna z 50 000 aktywnych studentów
.
Przeżyj studia na 100%, dowiedz się więcej na stronie pwr.aiesec.pl.
AIESEC to międzynarodowa organizacja studencka, licząca ponad 50 000 członków. AIESEC działa w ponad 107 krajach, na ok. 1600 uniwersytetach. Organizacja umożliwia młodym ludziom odkrywanie własnego potencjału, m.in. dzięki udziałowi w praktykach zagranicznych oraz licznych konferencjach, seminariach i projektach tworzących globalne środowisko edukacyjne. AIESEC pomaga studentom rozwijać wrażliwość kulturową, zdolność aktywnego uczenia się, przedsiębiorczość i odpowiedzialność społeczną. Każdy dołączający do Organizacji student bierze udział w Programie Rozwoju, w ramach którego ma możliwość stopniowego poszerzania swojej wiedzy i umiejętności.
Zobacz profil autora
Studia na 100% z organizacją studencką AIESEC
Forum Wydział Mechaniczno - Energetyczny PWr Strona Główna -> Café
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)  
Strona 1 z 1  

  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
Regulamin